bg green

Istniejemy
od 2011 roku

Firma Gattor istnieje od 2011 roku na polskim rynku. Oznacza to, że mamy ponad 10 lat doświadczenia w branży technologicznej!

Jesteśmy mikroprzedsiębiorstwem z dużymi ambicjami. To właśnie my – jako pierwsi w Polsce – wprowadziliśmy na rynek sprzedaż używanych laptopów typu Chromebook i czujemy się lokalnymi liderami w tej dziedzinie.

Z sukcesem zajmujemy się importem oraz sprzedażą detaliczną laptopów. Od wielu lat współpracujemy z zaufanymi dystrybutorami. Oferowane przez nas laptopy działają na najnowocześniejszych systemach, tj. Windows, ChromeOs i MacOs. W naszej ofercie znajdziesz tylko sprzęt bezpieczny, przetestowany i precyzyjnie dobrany do Twoich potrzeb. Wystarczy, że powiesz nam, czego potrzebujesz!

Możemy się pochwalić szeroką bazą stałych klientów, którzy od lat nam ufają i wracają po nasze produkty. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i instytucjami publicznymi oraz przedsiębiorstwami (mniejszymi i większymi).

Nasza działalność nie zatrzymuje się tylko na polskich granicach! Jesteśmy nastawieni międzynarodowo! Prowadzimy sprzedaż także w m.in. Niemczech, Czechach, Białorusi oraz Ukrainie. Dzięki nam rocznie kilkanaście tysięcy laptopów trafia do rąk naszych klientów!

about 01
about 02

Twój sprzęt ma wadę lub jest uszkodzony? Spokojnie!

Zawsze możesz skorzystać z opcji wymiany lub zwrotu poniesionych kosztów!

Poszukujesz dobrej jakości laptopa do pracy lub użytku prywatnego?

Dobrze trafiłeś! W naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla siebie – posiadamy kilkadziesiąt różnych modeli laptopów.

Dodatkowo, jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem pomożemy Ci dobrać idealny dla Ciebie i Twoich potrzeb sprzęt elektroniczny. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz szeroką wiedzę, opartą na latach praktyki. U nas możesz dokonać zakupu pojedynczego oraz hurtowego. Jeśli okaże się, że Twój laptop posiada jakąś wadę lub uszkodzenie, którego nie wykryliśmy (choć oczywiście nigdy się to nie zdarza!) – spokojnie. Zawsze możesz wymienić sprzęt lub skorzystać z opcji zwrotu poniesionych kosztów! Jesteśmy dla Ciebie!

bg green

Zaufaj doświadczonym fachowcom i ciesz się jakościowym sprzętem

P.S Mówiliśmy już, że mamy realnie najniższe ceny laptopów w Polsce?